Cenzura

Cenzura

Nový příspěvekod martin2 » 02 říj 2011, 15:05

Ahoj,jsem tu mezi vámi nový a rád bych se s podělil o dnešní zážitek na transporterclubu.cz.Jelikož sem tu dočetl že jsou zde klubové slevy a co mě mile překvapilo bylo to že se tu nemusí nic platit a přesto to funguje.Dal sem odkaz na transporterclub.cz,protože si myslím že je to vážně dobrý počin a jelikož jsou tam různé odkazy na jiná fora tak sem si myslel že se je to normální,netrvalo dlouho a příspěvek smazali a..........

Ahoj,
musel jsem Ti smazat prispevek v drbarne.
Jestli mas nejaky problem se zdejsimi slevami, nevyuzivej je. Ale neotravuj nase cleny, takovou bezpredmetnou reklamou. Doufam, ze uz se to nebude opakovat, jinak budu muset zakrocit razantneji.

Ondra
_________________
Asistent clubové kanceláře



tohle mi napsali v sz. Co jsem se všim tak je tu zaregistrovaný maršoun a v podpisu má odkaz na transporterclub.cz a má to tam aniž by mu to moderátor a nebo administrátor smazal .
martin2
 
Příspěvky: 3
Registrován: 02 říj 2011, 14:12

Re: Cenzura

Nový příspěvekod Honza-VW » 02 říj 2011, 18:21

Ahoj víš tomu se říká svoboda projevu :mrgreen: :mrgreen: Víc to komentovat nebudu. :mrgreen:
VW T4 2,5Tdi 190 koníků Caravelle
Mercedes Benz 318 Cdi 180 koní, Sprintér Bóóbika
Nová hračka-Mercedes-Benz Actros 1844 v plné palbě´+ návěs Krone

http://www.autoklub.cz

http://honza-vw.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Honza-VW
 
Příspěvky: 214
Registrován: 18 zář 2011, 14:18
Bydliště: Kutná Hora

Re: Cenzura

Nový příspěvekod t4syncro » 02 říj 2011, 20:36

Běžná tamní praxe....zvykni si...
Zbytek máš vysvětlenej vedle loga tohoto fóra.. :|
Transporter T4 2.5TDi AXL Syncro Long 2002
Uživatelský avatar
t4syncro
 
Příspěvky: 70
Registrován: 20 zář 2011, 15:23
Bydliště: Břeclav

Re: Cenzura

Nový příspěvekod tdiracing » 02 říj 2011, 21:20

Bacha Maršoun :lol:
Specializovaný servis na vozy VW Transporter,Caravelle,Multivan
www.transportercentrum.cz
Tel:736 53 86 86
Uživatelský avatar
tdiracing
 
Příspěvky: 296
Registrován: 19 zář 2011, 21:45
Bydliště: Slaný

Re: Cenzura

Nový příspěvekod Maršoun » 02 říj 2011, 21:22

jak si martine přišel na to, že by mě měl moderátor či admin něco mazat v podpisu ? Proč?
Maršoun
 

Re: Cenzura

Nový příspěvekod Tygr » 02 říj 2011, 21:25

Vždyť se to děje Dušane.
T3 Multivan
Uživatelský avatar
Tygr
 
Příspěvky: 30
Registrován: 18 zář 2011, 14:08

Re: Cenzura

Nový příspěvekod Maršoun » 02 říj 2011, 21:31

Co se zas děje?
Maršoun
 

Re: Cenzura

Nový příspěvekod Tygr » 02 říj 2011, 21:34

Mě to bylo smazáno třikrát a bez jakehokoliv vysvětlení.
T3 Multivan
Uživatelský avatar
Tygr
 
Příspěvky: 30
Registrován: 18 zář 2011, 14:08

Re: Cenzura

Nový příspěvekod Maršoun » 02 říj 2011, 21:58

ale co ti bylo smazáno? Musíš mě hodit do vwobrazu! :-)
Maršoun
 

Re: Cenzura

Nový příspěvekod trcek » 02 říj 2011, 22:02

Odkaz v podpisu...
VW Caravelle T4 long
Vw Transporter T3 syncro
VW Golf Country syncro
Vw Golf III. Tdi
Uživatelský avatar
trcek
 
Příspěvky: 120
Registrován: 18 zář 2011, 21:39
Bydliště: South Bohemia

Re: Cenzura

Nový příspěvekod Maršoun » 02 říj 2011, 23:35

Tak to je asi proti pravidlům transporter clubu,jinak by se to asi nemazalo?
Nevim ani že něco takového proběhlo. Na druhou stranu, divíte se?
Mísní rebel a černá ovce transporter clubu co dostala 2x ban za chováni na fóru si založí forum pod stejným nazvem
a ty tygře si tam dáš natruc odkaz a ještě se divíš, že ti to někdo smázne?
To snad nemyslíte vážně,že to vůbec řešíte!
To snad bylo hned jasné, že něco co "poškozuje" jméno transporter clubu! Nebude tolerováno!
Takže to Ondroj který to asi smazal nemůžete mít za zlé, páč dějá jen svoji práci.
Práci kterou dělá při škole,takže ho necháme študovat a podobné naschvály a sra.ky nebudeme řešit.
A ty "martine2" nebo co jsi zač, zamysli se nad sebou, pročti si své příspěvky na transparter clubu
a přehodno své setrvání, páč tvé příspěvky foru moc nepřidají.

P.S. Na dalši podobné slohovky ťukané na klávesnici mobilu vám prdím, už mě kua bolí palec :-)
Maršoun
 

Re: Cenzura

Nový příspěvekod Honza-VW » 03 říj 2011, 03:43

Jo jo ty Rebelové a černé ovce to je hrůza. :mrgreen:No a má te to řekli jste si o to sami.Škoda Dušane že se nejmenuješ Mirek říkal bych ti Mirek Dušín :mrgreen: Protože jsi tak uvědomělí a tak bojuješ proti bezpráví jen myslím když už jsi tak čistý šáhni si taky do svého svědomí myslím že by se tam také něco na tebe našlo viď.A nehraj na nás Marvana tady teda nééééé :evil: .Potom kritizuj a posuzuj druhé :mrgreen: Howgh domluvil jsem a opravdu nemám zájem tady pitvat nějaký druhý klub ke trému už nemám vůbec nic :twisted:
VW T4 2,5Tdi 190 koníků Caravelle
Mercedes Benz 318 Cdi 180 koní, Sprintér Bóóbika
Nová hračka-Mercedes-Benz Actros 1844 v plné palbě´+ návěs Krone

http://www.autoklub.cz

http://honza-vw.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Honza-VW
 
Příspěvky: 214
Registrován: 18 zář 2011, 14:18
Bydliště: Kutná Hora

Re: Cenzura

Nový příspěvekod cts.cz » 03 říj 2011, 13:53

já myslím,že se není nutné hádat....at si obě fora jdou svoji cestou.Je na každém kde se bude cítit líp. Férové ale bude respektovat pravidla ať tam nebo tam. :idea:
VW T4 Multivan LastEdition / 111kW
Uživatelský avatar
cts.cz
 
Příspěvky: 13
Registrován: 21 zář 2011, 12:47
Bydliště: Turnovwsko

Re: Cenzura

Nový příspěvekod startky » 03 říj 2011, 14:40

nazdar borci, čučím jaký dohady tady martin2 vyvolal. ani se nedivím, že mu byl příspěvek na transporterclub.cz vymazán.
ano je super, že za poskytnuté slevy neplatíš členství, ale podívej se kolik těch výhod taky máš! Vím, že se toto forum teprve rozjíždí a věřím že nikoho z nás nezklame, ale bude jen 2.
jsem členem na transporterclub.cz 2,5roku a jsem rád.Myslím si,že za korunu na den je to dobrá volba
.
martin2 - já jsem zdrženlivější člověk ,ale na to co píše vedle a taky na foru sem musel reagovat. startky
startky
 
Příspěvky: 2
Registrován: 02 říj 2011, 20:38

Re: Cenzura

Nový příspěvekod Tygr » 03 říj 2011, 14:54

Tak mám dojem že toto tema by se mělo ukončit nebo to tady bude jako na tom 1clubu jak tu někdo uvedl :roll:
T3 Multivan
Uživatelský avatar
Tygr
 
Příspěvky: 30
Registrován: 18 zář 2011, 14:08

Re: Cenzura

Nový příspěvekod Maršoun » 03 říj 2011, 16:02

Honza-VW píše:Jo jo ty Rebelové a černé ovce to je hrůza. :mrgreen:No a má te to řekli jste si o to sami.Škoda Dušane že se nejmenuješ Mirek říkal bych ti Mirek Dušín :mrgreen: Protože jsi tak uvědomělí a tak bojuješ proti bezpráví jen myslím když už jsi tak čistý šáhni si taky do svého svědomí myslím že by se tam také něco na tebe našlo viď.A nehraj na nás Marvana tady teda nééééé :evil: .Potom kritizuj a posuzuj druhé :mrgreen: Howgh domluvil jsem a opravdu nemám zájem tady pitvat nějaký druhý klub ke trému už nemám vůbec nic :twisted:

a ja uz se po Podmitrove lek, ze si v pohode... :-) a ono zas ....
Do koho jsem se navazel? A co jsem komu provedl? Proc Marvana? Proc tu placas takove kraviny? Resila se tu cenzura a ty jsi zas mimo, nechces s tim zajit k doktoroj?
Nikoho jsem tu nenapadal, jen jsem se snazil osvetlit proc se nektere veci na clubu mazou, tebe se to netyka, pac ty si tam dosahl na vip pozici, diky svemu chovani. Tak se do podobnych akci radeji uz nepoustej...

Mirek Dusin...
Maršoun
 

Re: Cenzura

Nový příspěvekod JaM » 03 říj 2011, 16:33

Maršoun píše:Tak to je asi proti pravidlům transporter clubu,jinak by se to asi nemazalo?
Nevim ani že něco takového proběhlo. Na druhou stranu, divíte se?
Mísní rebel a černá ovce transporter clubu co dostala 2x ban za chováni na fóru si založí forum pod stejným nazvem
a ty tygře si tam dáš natruc odkaz a ještě se divíš, že ti to někdo smázne?

To snad bylo hned jasné, že něco co "poškozuje" jméno transporter clubu! Nebude tolerováno!

A ty "martine2" nebo co jsi zač, zamysli se nad sebou, pročti si své příspěvky na transparter clubu
a přehodno své setrvání, páč tvé příspěvky foru moc nepřidají.



Hele Maršoune, Ty si příště pročti celé vlákno od začátku, abys měl jasno, o co go.
Já se tímto omlouvám Tygrovi, páč si také myslím , že by se tato debata měla ukončit, ale nedá mi to a podělím se s Vámi o svůj názor.
Místní rebel založil Klub s celorepublikovou působností, který má své stanovy, je to nezisková organizace jejímž hlavním cílem je sdružování lidi se stejnými zájmy.
Když jsem vstupoval do TransporterClubu.cz domníval jsem se, že jde o takto nastavený KLUB. Mírné zděšení následovalo po letošním Velkém Únoru,kdy jsem se dozvěděl, že Club je vlastně jakousi odnoží jakéhosi s.r.o., které podle výpisu z rejstříku má jako předmět podnikání m.j.například pěstitelské pálení (nikoli sdružování lidí do klubu) a kdy někteří dosavadní členové (či uživatelé fora) dostali BAN a nikdo dodnes nedokázal kompetentně vysvětlit a prokázat, proč, a že příspěvky jsem vlastně posílal na něčí soukromý účet. Na druhou stranu, TransporterClub se nijak netají tím, že je soukromým forem a že jeho obsah zcela závisí na jeho vlastníkovi.

Zdejší forum je logické rozšíření působnosti občanského sdružení Trasporter club, ale nějak nechápu, jak by mohlo poškozovat jméno prvního ....s.r.o.

Taky jsem si přečetl příspěvky Martina2 a kromě dvou skrytých narážek na cenzuru týkající se odkazů na Transportercentrum Slaný jsem našel jen většinu konstruktivních rad ohledně Téček.

Papapa, Kuba
Naposledy upravil JaM dne 03 říj 2011, 19:25, celkově upraveno 1
MarmeladenWagen T5
Syncrolong- bílý poloplech+tažná tyč
Syncrovella T4 -prodáno
Smažkobus T4 2,4D-už nejezdí

tel :777171480
Uživatelský avatar
JaM
 
Příspěvky: 214
Registrován: 20 zář 2011, 20:37
Bydliště: Praha 9

Re: Cenzura

Nový příspěvekod Maršoun » 03 říj 2011, 17:07

Muzes me to teda objasnit o co tu doopravdy de?
O to ze tu nekdo dela s lidi blbce a nehlida si .. ! Nebo?
Pac pri procitani oneh prispevku martina2 narazis na fajn vec... ;-)
Ohledne fin.prispevku, sro atd... To je otazka na Hafa... To me je fakt ukradeny...
Vsak si to platit nikdy nemusel, tak proc to sem vytahujes?
A to poskozovani mam v uvozovkach, pac jsem pro to jine slovo nenasel a nechtel jsem mistnimu foru nejak uskodit.
Maršoun
 

Re: Cenzura

Nový příspěvekod Honza-VW » 03 říj 2011, 17:17

Milý ,Mirku Dušíne už to nehul páč blbneš,proč hraješ Marvana? Když se s tebou bavím skoro mezi čtyřmi očima tak tvrdíš něco jiného kdy jsme se shodli na věčině věcí.No a pak úplně otočíš tvé narážky neustálé na tento klub a kdo ho založil atd.Prosím tě jsi tady dobrovolně ,jsi je mi úplně jedno jestli jsi ještě v 20 ostatních,jestli se ti tady nelíbí tak sem nechoď jednoduchá rada.
Ještě jedena rada kdo srovnává kluby podle toho kolik tam mají slev a kolik % myslím že takový lidi možná nečtou úvodní článek toho to klubu.Pro mně je cennější kamarádství a přátelství než nějaká sleva.
Od roku 2006 jsem byl členem jednoho nejmenovaného klubu.Jsem rád že už nejsem. :mrgreen:
Omluva všem které jsem nestačil během dnešního dne urazit.Omlouvám se tdiracing a Tygrovi že museli číst mé výlevy. :roll:
VW T4 2,5Tdi 190 koníků Caravelle
Mercedes Benz 318 Cdi 180 koní, Sprintér Bóóbika
Nová hračka-Mercedes-Benz Actros 1844 v plné palbě´+ návěs Krone

http://www.autoklub.cz

http://honza-vw.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Honza-VW
 
Příspěvky: 214
Registrován: 18 zář 2011, 14:18
Bydliště: Kutná Hora

Re: Cenzura

Nový příspěvekod Maršoun » 03 říj 2011, 18:03

Honza-VW píše:Milý ,Mirku Dušíne už to nehul páč blbneš,proč hraješ Marvana?Když se s tebou bavím skoro mezi čtyřmi očima tak tvrdíš něco jiného kdy jsme se shodli na věčině věcí.No a pak úplně otočíš tvé narážky neustálé na tento klub a kdo ho založil atd.Prosím tě jsi tady dobrovolně ,jsi je mi úplně jedno jestli jsi ještě v 20 ostatních,jestli se ti tady nelíbí tak sem nechoď jednoduchá rada.

Honzo promin, uz sem starsi, rozum stale v nedohlednu, tak na me musis pomalu.
V cem jsem otocil?
Do koho se navazim?
Jake mam narazky na tento club?
A jednoduchou radu rad vyuziji, kdyz se to nebude tykat me malickosti lehce prehlednutelne.
A neboj nehulim a nepiji, pac bych se z toho 100% poee.... :-)


Rad bych, kdyz uz se tu resi “cenzura“ dosel k chudakoj, ktery si vymyslel to, ze nekomu byl odepren vlez na brnenskej sraz transporterclubu s oduvodnenim... : “ze ma rezate tecko a ze je tsraz jen pro lestenky!!!“
Takze otazky zni!
Kdo nebyl vpusten?
Kdo ho nechtel pustit a kdy to bylo?
A nebo kterej chudak si toto vsechno vymyslel?!
Maršoun
 

Re: Cenzura

Nový příspěvekod Honza-VW » 03 říj 2011, 18:24

Já bych to celé uzavřel :o Víš mně je úplně jedno co tam má kdo v podpisu napsáno kdyby tam měl www.tato koule je černej čtverec .cz tak mi to je úplně fuk :mrgreen: :lol: chyby byla že jsi na reagoval.Takhle se to bude omlívat na několika stranách a vysledek je ten že tady to může být a tam ne prostě ne tak ne to je takovej druh.Tečka slovensky bodka. :ugeek:
VW T4 2,5Tdi 190 koníků Caravelle
Mercedes Benz 318 Cdi 180 koní, Sprintér Bóóbika
Nová hračka-Mercedes-Benz Actros 1844 v plné palbě´+ návěs Krone

http://www.autoklub.cz

http://honza-vw.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Honza-VW
 
Příspěvky: 214
Registrován: 18 zář 2011, 14:18
Bydliště: Kutná Hora

Re: Cenzura

Nový příspěvekod Maršoun » 03 říj 2011, 18:33

Takze zas o koze a ne o voze... ?
No nic, skoda baterky v mobilu...
Páček... ;-)
Maršoun
 

Re: Cenzura

Nový příspěvekod Honza-VW » 03 říj 2011, 18:56

Jen piš Mirku mně to s tebou baví :twisted: :evil:
VW T4 2,5Tdi 190 koníků Caravelle
Mercedes Benz 318 Cdi 180 koní, Sprintér Bóóbika
Nová hračka-Mercedes-Benz Actros 1844 v plné palbě´+ návěs Krone

http://www.autoklub.cz

http://honza-vw.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Honza-VW
 
Příspěvky: 214
Registrován: 18 zář 2011, 14:18
Bydliště: Kutná Hora

Re: Cenzura

Nový příspěvekod startky » 03 říj 2011, 22:56

Honza-VW Ještě jedena rada kdo srovnává kluby podle toho kolik tam mají slev a kolik % myslím že takový lidi možná nečtou úvodní článek toho to klubu.Pro mně je cennější kamarádství a přátelství než nějaká sleva.


koho tím myslíš??? Martin2, který toto vše začal a rozbouřil !!!?????
startky
 
Příspěvky: 2
Registrován: 02 říj 2011, 20:38

Re: Cenzura

Nový příspěvekod Honza-VW » 04 říj 2011, 12:52

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
VW T4 2,5Tdi 190 koníků Caravelle
Mercedes Benz 318 Cdi 180 koní, Sprintér Bóóbika
Nová hračka-Mercedes-Benz Actros 1844 v plné palbě´+ návěs Krone

http://www.autoklub.cz

http://honza-vw.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Honza-VW
 
Příspěvky: 214
Registrován: 18 zář 2011, 14:18
Bydliště: Kutná Hora

Další

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků

cron